BGT24MTR12E6327XUMA1
Mfr.Part #
BGT24MTR12E6327XUMA1
Manufacturer
Infineon Technologies
Package/Case
Datasheet
BGT24MTR12E6327XUMA1
Description
IC MMIC 24GHZ TWIN IQ RX 32QFN
Stock
23832
Manufacturer :
Infineon Technologies
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
24GHz ~ 24.25GHz